Nadszedł czas wakacji i podsumowania całorocznej działalności świetlicy szkolnej. Zgodnie z tradycją odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom całorocznego konkursu plastycznego „Artysta Roku” oraz wyróżnień za bardzo dobre zachowanie, postawę
Aktualności
Dowóz klas IV – VII – godz. 8.10 (wyjazd spod szkoły) – rozpoczęcie o godz. 9.00. Powrót klas IV – VII – godz. 9.50 (wyjazd spod szkoły). Dowóz klas
Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Pragnę zapoznać Państwa z działaniami wychowawczo – profilaktycznymi podejmowanymi przeze mnie w tym roku szkolnym. Działania wychowawczo – profilaktyczne podejmowane przez pedagoga
Program akcji(2) Załączniki Program akcji(2) (482 kB)
W ramach świetlicowego konkursu „Artysta Roku” wyróżniono w maju prace następujących uczniów: Anhelina Z. kl. 1a, Wojciech Ch. kl. 1a, Aleksander M. kl. 1a, Gabriela G. kl. 1b, Filip K.