Dowóz klas IV – VII – godz. 8.10 (wyjazd spod szkoły) – rozpoczęcie o godz. 9.00.
Powrót klas IV – VII – godz. 9.50 (wyjazd spod szkoły).
Dowóz klas I-III godz. 9.50 (wyjazd spod szkoły)- rozpoczęcie o godz.10:30.
Powrót klas I-III godz. 11:30 ( wyjazd spod szkoły).