Dowóz klas IV – VII – godz. 8.10 (wyjazd spod szkoły) – rozpoczęcie  o godz. 9.00.

Powrót klas IV – VII – godz. 9.50 (wyjazd spod szkoły).

Dowóz klas I-III godz. 9.50 (wyjazd spod szkoły)- rozpoczęcie  o godz.10:30.

Powrót klas I-III godz. 11:30 ( wyjazd spod szkoły).