Nadszedł czas wakacji i podsumowania całorocznej działalności świetlicy szkolnej. Zgodnie z tradycją odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom całorocznego konkursu plastycznego „Artysta Roku” oraz wyróżnień za bardzo dobre zachowanie, postawę koleżeńską oraz aktywny udział w życiu świetlicowym.

W   całorocznym konkursie  plastycznym  „Artysta roku” nagrodzono następujących uczniów:

1.miejsce-Kalina K. 2e, Alicja  W. 2e;

2.miejsce- Stanisław A. 1c;

3.miejsce – Liliana L. 2b, Helena  M. 3a, Zofia S. 2c.

Wyróżnienie : Matylda K. 2c, Artur M. 2c, Rozalia M. 3b.

 

Wyróżnienie “Świetliczak na medal” za bardzo dobre zachowanie, postawę koleżeńską oraz aktywny udział w życiu świetlicowym otrzymali następujący uczniowie:

Antoni Z. 1a,

Kornelia D. 1a,

Oliwia B. 1b,

Barbara P. 1c,

Wiktor K. 1c,

Michał W. 1d,

Hanna M. 2b,

Maria M. 2b,

Tomasz S. 2b, 

Wojciech S. 2b,

Liliana L. 2b,

Maksymilian F. 2b,

Szymon T.  2c,

 Julia T. 2c,

Zofia S. 2c,

Lena R. 2d,

Zuzanna Ś. 2d,

Kornelia J. 2d,

Anna C. 2e,

 Michalina S. 3a,

Helena O. 3a,

Amelia O. 3a,

Helena M. 3a,

Aleksandra L. 3a,

Natalia Cz. 3a,

Julia K. 3b,

Oliwia A. 3b,

Rozalia M. 3b,

Klara F. 3d.

Serdecznie gratulujemy!

 

Bardzo dziękujemy Rodzicom za współpracę oraz wpłaty na Radę Rodziców. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy uatrakcyjnić zajęcia świetlicowe poprzez zakup pomocy plastycznych, sportowych, gier i nagród w różnych konkursach, projektach i turniejach.

Życzymy wszystkim Dzieciom i Rodzicom wspaniałych oraz bezpiecznych wakacji.

Kierownik świetlicy- Danuta Fyda -Zięba

Wychowawcy świetlicy

 

Galeria zdjęć z podsumowania całorocznej działalności świetlicy: