Młode talenty plastyczne w naszej szkole
Jak powiedział amerykański pedagog i psycholog Howard Gardner: „Każde dziecko ma talent. Trzeba tylko stworzyć mu warunki, aby mogło go odkryć i rozwijać.” Lekcje plastyki są właśnie taką przestrzenią, w której uczniowie mogą eksperymentować, tworzyć i rozwijać swoje uzdolnienia.
Miniony rok szkolny był dla uczniów naszej szkoły czasem twórczych poszukiwań, rozwijania wyobraźni oraz prezentowania swoich talentów artystycznych. Podczas lekcji plastyki uczniowie mieli okazję nie tylko poznawać różnorodne techniki i środki wyrazu artystycznego, ale także dzielić się swoją pasją ze swoją klasą i całą społecznością szkolną.
Przez cały rok szkolny uczniowie prezentowali na lekcjach plastyki swoje prace plastyczne, najciekawsze prace były również eksponowane na szkolnych gazetkach oraz wystawach.
Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za aktywny udział w lekcjach plastyki, zaangażowanie oraz chęć dzielenia się swoją twórczością. Gratuluję wszystkim młodym artystom talentu, wyobraźni i wytrwałości.
nauczycielka plastyki
Beata Paplińska
