W dniach 22.06 – 25.06.2025r odbył się w szkole Tydzień Relacji w ramach Programu Przyjazna Szkoła
- W poniedziałek 22 czerwca – odbywały się gry i zabawy integracyjne prowadzone przez szkolnych wolontariuszy na sali gimnastycznej, z użyciem chust animacyjnych:
1 godzina lekcyjna klasy 2a, 1b
2 godzina lekcyjna klasy 1c, 1d
3 godzina lekcyjna klasy 1a, 2b
- We wtorek 23 czerwca– odbyły się Przystanki Relacji. Szkolni specjaliści podczas dwóch długich przerw(po 5 i 6 godzinie lekcyjnej) rozmawiali z chętnymi uczniami na temat ich zainteresowań, planów (o wszystkim tylko nie o szkole😊 proponowali gry, np. KOŁO FORTUNY, GRA NA EMOCJACH.
PRZYSTANKI RELACJI:
– GABINET PEDAGOGA C25 – Agata Mroczkowska
– SALA C26 – Emilka Bielecka – Wochna
– SALA SI- Anna Niekłań
– STREFA RELAKSU – Agnieszka Garason
– GABINET PSYCHOLOGA- Anna Marczak – Krupa
– GABINET LOGOPEDY – Joanna Ogrodzka
– GABINET LOGOPEDY – Anna Wojciechowska
- Również we wtorek 23 czerwca – chętni uczniowie umieszczali na tablicy stojącej w holu czyli Ścianie Dobrych Słów , życzenia sentencje, dobre słowa, wpisane przez siebie na kolorowych karteczkach- podczas wszystkich przerw.
- Wtorek 23 czerwca – klasy robiły plakat pt: Czym dla mnie jest szczęście? Każda klasa zrobiła własny plakat pod opieką wychowawcy lub nauczyciela. Plakat uczniowie wspólnie z wychowawcą umieszczali na korytarzu.
- 5. We środę 24 czerwca – Dzień Dobrego Słowa lub Dobrej Myśli. Uczniowie wchodząc do szkoły wyciągali z pudełka stojącego w holu szkoły sentencje lub dobre myśli na dziś😊
- We środę 24 czerwca– odbywały się gry i zabawy integracyjne z użyciem chust animacyjnych prowadzone przez szkolnych wolontariuszy, pod opieką tutorów oraz wychowawców klas i nauczycieli mających daną lekcję z klasą:
4 godzina lekcyjna klasy 3a, 2e, 3c
5 godzina lekcyjna klasy 3b, 2c
6 godzina lekcyjna klasy 3d, 2d
- Czwartek 25 czerwca – to Dzień Miłego Gestu– uczniowie z klas 1-3 zrobili laurki lub serduszka (kwiatki) z życzeniami dla nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły i im wręczali. Uczniowie i nauczyciele w tym dniu wymieniali się miłymi, motywującymi myślami, spostrzeżeniami.
- Czwartek 25 czerwca – Pudełko Wdzięczności – w holu szkoły umieszczone zostało pudełko do którego chętni mogli wrzucać karteczki ze słowami podziękowań.
Dziękuję za wspólną zabawę😊
pedagog
