W dniach 22.06 – 25.06.2025r odbył się w szkole Tydzień Relacji w ramach Programu Przyjazna Szkoła

  1. W poniedziałek 22 czerwca – odbywały się gry i zabawy integracyjne prowadzone przez szkolnych wolontariuszy na sali gimnastycznej, z użyciem chust animacyjnych:

1 godzina lekcyjna klasy 2a, 1b

2 godzina lekcyjna klasy 1c, 1d

3 godzina lekcyjna klasy 1a, 2b

 

  1. We wtorek 23 czerwca– odbyły się Przystanki Relacji. Szkolni specjaliści podczas dwóch długich przerw(po 5 i 6 godzinie lekcyjnej) rozmawiali z chętnymi uczniami na temat ich zainteresowań, planów (o wszystkim tylko nie o szkole😊 proponowali gry, np. KOŁO FORTUNY, GRA NA EMOCJACH.

PRZYSTANKI RELACJI:

– GABINET PEDAGOGA C25 – Agata Mroczkowska

– SALA C26 – Emilka Bielecka – Wochna

– SALA SI- Anna Niekłań

– STREFA RELAKSU – Agnieszka Garason

– GABINET PSYCHOLOGA- Anna Marczak – Krupa

– GABINET LOGOPEDY – Joanna Ogrodzka

– GABINET LOGOPEDY – Anna Wojciechowska

  1. Również we wtorek 23 czerwca – chętni uczniowie umieszczali na tablicy stojącej w holu czyli Ścianie Dobrych Słów , życzenia sentencje, dobre słowa, wpisane przez siebie na kolorowych karteczkach- podczas wszystkich przerw.
  2. Wtorek 23 czerwca – klasy robiły plakat pt: Czym dla mnie jest szczęście? Każda klasa zrobiła własny plakat pod opieką wychowawcy lub nauczyciela. Plakat uczniowie wspólnie z wychowawcą umieszczali na korytarzu.
  3. 5. We środę 24 czerwcaDzień Dobrego Słowa lub Dobrej Myśli. Uczniowie wchodząc do szkoły wyciągali z pudełka stojącego w holu szkoły sentencje lub dobre myśli na dziś😊
  4. We środę 24 czerwca– odbywały się gry i zabawy integracyjne z użyciem chust animacyjnych prowadzone przez szkolnych wolontariuszy, pod opieką tutorów oraz wychowawców klas i nauczycieli mających daną lekcję z klasą:

4 godzina lekcyjna klasy 3a, 2e, 3c

5 godzina lekcyjna klasy 3b, 2c

6 godzina lekcyjna klasy 3d, 2d

  1. Czwartek 25 czerwca – to Dzień Miłego Gestu– uczniowie z klas 1-3 zrobili laurki lub serduszka (kwiatki) z życzeniami dla nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły i im wręczali. Uczniowie i nauczyciele w tym dniu wymieniali się miłymi, motywującymi myślami, spostrzeżeniami.
  2. Czwartek 25 czerwca – Pudełko Wdzięczności – w holu szkoły umieszczone zostało pudełko do którego chętni mogli wrzucać karteczki ze słowami podziękowań.

 

Dziękuję za wspólną zabawę😊

pedagog